Jaunatnes nodaļa

Latvijas Reģionu Apvienībai (LRA) ir sava jauniešu struktūrvienība – LRA Jaunatnes nodaļa.

LRA Jaunatnes nodaļas mērķis ir pārstāvēt Latvijas jauniešu intereses politiskajā vidē saistībā ar nacionālo drošību, kultūru un izglītību.

LRA Jaunatnes nodaļa vēlas iedrošināt jaunos līderus, radīt jaunu politiķu paaudzi, veicināt izaugsmi Latvijā. Strādājot kopā Latvijas labā, mēs – jaunieši ar savām idejām un enerģiju – varam iemācīties daudz jauna, iegūt lielisku pieredzi un būt sociāli atbildīgi, turklāt to visu ir iespējams apvienot ar aizraujoši pavadītu laiku.

Būtisku uzmanību LRA Jaunatnes nodaļa pievērš kultūrai un izglītībai, jo tieši šīs nozares palīdz veidot spēcīgu valsti un tās cilvēkus – izglītoti jaunieši ar savām vērtībām reprezentē savu valsti citu acīs. Tāpēc mēs iedvesmojamies, radām un darām.

Mūsu nodaļa regulāri piedalās dažādos pasākumos, kas saistīti ar tautas nacionālajiem svētkiem, valsts atceres dienām, apmeklē lekcijas un debates, kurās uzstājas populāras un ievērojamas personības, kā arī iesaistās aizraujošos kolektīva saliedēšanas pasākumos. LRA Jaunatnes nodaļa plāno arī turpmāk aktīvi iesaistīties dažādos politiskos un sabiedriskos pasākumos, pamudinot un iedrošinot arī citus lietderīgi un saturīgi pavadīt laiku.

Ar mums, LRA Jaunatnes nodaļu, vari sazināties facebook lapā:

https://www.facebook.com/lrajaunatnesnodala/?ref=bookmarks

 

Nebaidies, vienkārši dari!

LRA Jaunatnes nodaļas vadītājs

Kārlis Beļēvičs

karlis.belevics@inbox.lv

+371 22348301