Jaunatnes nodaļa

Latvijas Reģionu Apvienībai (LRA) ir sava jauniešu struktūrvienība – LRA Jaunatnes nodaļa.

LRA Jaunatnes nodaļas mērķis ir pārstāvēt Latvijas jauniešu intereses politiskajā vidē, kas ir saistītas ar nacionālo drošību, kultūru un izglītību.

LRA Jaunatnes nodaļa vēlas iesaistīt jaunos līderus, audzināt jauno politiķu paaudzi, veicināt izaugsmi Latvijā. Strādājot kopā Latvijas labā, mēs jaunieši ar savām idejām un enerģiju varam iemācīties daudz jauna, jautri pavadīt laiku un palīdzēt Latvijai, iegūt spožu pieredzi un būt sociāli atbildīgiem.

Būtisku uzmanību LRA Jaunatnes nodaļa pievērš kultūrai un izglītībai, tieši šīs divas nozares rada spēcīgu valsti un cilvēku, izglītoti jaunieši ar savām vērtībām reprezentē savu valsti citu acīs, tāpēc mēs iedvesmojamies, radām un darām.

Esam jau piedalījušies vairākos pasākumos, kas saistīti ar debatēm, nacionālajiem svētkiem, atceres dienām, saliedēšanu un lekcijām, kuros ir bijušas iespaidīgas personības. Nākotnē grasāmies piedalīties politiskos pasākumos, dot savu ieguldījumu talkās, reprezentēt partiju, pamācīt un iedrošināt citus, lietderīgi pavadīt laiku un pats svarīgākais, iegūt kaut ko priekš sevis.

Ar mums vari sazināties caur facebook lapu:

https://www.facebook.com/lrajaunatnesnodala/?ref=bookmarks

vai arī privāti rakstīt man, nebaidies, vienkārši dari!

LRA Jaunatnes nodaļas vadītājs

Kārlis Beļēvičs

Karlis.belevics@inbox.lv

+371 22348301