Latvijas Reģionu apvienībai pievienojas partija Par Prezidentālu Republiku

Latvijas Reģionu apvienībai pievienojas partija Par Prezidentālu Republiku

 

Turpinot spēku konsolidāciju, šodien, 28. jūlijā, tika parakstīts sadarbības līgums starp Latvijas Reģionu apvienību (LRA) un partiju Par Prezidentālu Republiku (PPP) par kopīgu startu 12. Saeimas vēlēšanās.

 

Sadarbības līgums starp LRA un PPP definē abu politisko organizāciju kopējos mērķus un politiskās darbības uzdevumus, kā arī nosaka sadarbības principus un sadarbības noteikumus.

 

LRA un PPP kopējie mērķi un uzdevumi skar tādas jomas kā sabalansētu Latvijas novadu un reģionu attīstību un iedzīvotāju piesaistes reģioniem stiprināšanu, nodarbinātības veicināšanu, nacionālās ekonomikas attīstību un stiprināšanu, valsts pārvaldes modeļa pilnveidošanu, visas tautas vēlēta Prezidenta institūcijas izveidošanu, kā arī vairākus citus valstij nozīmīgus jautājumus.

 

Šā gada 25. jūlijā tika parakstīts sadarbības līgums starp Latvijas Reģionu apvienību un Latvijas Atdzimšanas partiju.

 

Šā gada 16. jūlijā tika parakstīts sadarbības līgums starp Latvijas Reģionu apvienību (LRA) un Latvijas Sociāldemokrātisko strādnieku partiju

 

Savukārt 27. jūnijā notikušajā LRA biedru pilnsapulcē tika pieņemts lēmums, ka 12. Saeimas vēlēšanās premjera kandidāts būs apvienības valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars. Tāpat tika nolemts, ka apvienībā tiks uzņemta arī Kaspara Upaciera pārstāvētā politiskā partija Ikšķiles novada „Apvienība iedzīvotāji”.

 

Līdz ar to LRA strādās trīs politiskie spēki, kas uzvarējuši 2013. gada pašvaldību vēlēšanās, – „Reģionu Alianse”, „Vidzemes partija” un „Apvienība iedzīvotāji” no Ikšķiles novada, kā arī LSDSP – politiska partija ar nopietnu pieredzi gan nacionālajā, gan reģionālajā politikā un LAP, kas iestājas par sociālo jautājumu neatliekamu risināšanu.

 

Latvijas Reģionu apvienība (LRA) ir centriska politiska organizācija, kas izveidota 2014. gada 25. februārī. LRA apvieno trīs politiskos spēkus, kas uzvarējuši 2013. gada pašvaldību vēlēšanās, – „Reģionu Aliansi”, „Vidzemes partiju” un „Apvienību iedzīvotāji” no Ikšķiles novada, kā arī LSDSP – politiska partija ar nopietnu pieredzi gan nacionālajā, gan reģionālajā politikā. Apvienībai pievienojusies arī Latvijas Atdzimšanas partija. 12. Saeimas vēlēšanās premjera kandidāts būs LRA valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars.


Komentēšana nav pieejama.